Advanced Threat Summit 2019

Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Listopad 2019

Advanced Threat Summit 2019

13 listopada 2019 - 14 listopada 2019
Warszawa

Szósta z cyklu konferencja zbudowana wokół tematyki najpoważniejszych i najbardziej zaawansowanych zagrożeń w Internecie Planowana liczba uczestników: 350 - 400 osób Konferencja zgromadzi CSO, CISO i Security menedżerów, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo teleinformatyczne Konferencja we współorganizacji z ISSA Polska   ZOBACZ MERYTORYCZNE PODSUMOWANIE EDYCJI 2018!

Dowiedz się więcej »

Financial Controlling Forum 2019

27 listopada 2019
Warszawa

Nowa konferencja poświęcona w całości controllingowi finansowemu i wyzwaniom jakie stawiane są controllerom. Konferencja podejmować będzie tematy dotyczące wykorzystania technologii takich jak RPA, AI, predictive analytics w służbie controllerów, wizualizacji raportów, a także miejsca controllingu w nowoczesnych organizacjach. Planowana liczba uczestników: 40 - 70 osób Konferencja adresowana jest do: dyrektorów finansowych, dyrektorów controllingu, głównych księgowych, osób odpowiedzialnych za procesy finansowe w organizacjach.

Dowiedz się więcej »
Luty 2020

Big DataTechnology Warsaw Summit 2020

26 lutego 2020
Warszawa

Międzynarodowa konferencja! Szósta edycja konferencji dla profesjonalistów zajmujących się „dużymi danymi” - poświęcona aspektom wprowadzania, rozwoju i wykorzystywania rozwiązań Big Data. Planowana liczba uczestników: 500-600 osób Konferencja zgromadzi administratorów, architektów i programistów baz danych, inżynierów i analityków danych, właścicieli produktów i menedżerów IT - z firm, które wykorzystują i tworzą rozwiązania korzystające z danych. Konferencja o zasięgu międzynarodowym zgromadzi także uczestników z innych rynków i krajów. Obejrzyj relacje z poprzednich edycji konferencji>>>

Dowiedz się więcej »
+ Eksport wydarzeń