HR Data Analytics Forum 2021

Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Luty 2021

HR Data Analytics Forum 2021

4 lutego 2021

Trzecia edycja konferencji poświęconej wykorzystaniu zaawansowanej analityki w procesach HR – narzędzia, cele, efekty, optymalizacja pracy, metodologie, przygotowanie danych, nowe technologie w procesach rekrutacji pracowników. Planowana liczba uczestników: 100 osób. Konferencja zgromadzi dyrektorów, managerów i kierowników działów HR, IT, BI oraz analityków. Wydarzenie będzie miało praktyczną formułę opartą na case studies.

Dowiedz się więcej »

InfraSEC Forum 2021

18 lutego 2021

Piąta edycja konferencji o konkretnych aspektach bezpieczeństwa twardej infrastruktury – od Internetu Rzeczy, poprzez Operational Technology aż do Infrastruktury Krytycznej. Planowana liczba uczestników: 150-160 osób. Konferencja zgromadzi menedżerów i ekspertów zajmujących się cyberbezpieczeństwem fizycznej infrastruktury z wybranych firm i przedsiębiorstw, których usługi i funkcjonowanie silnie zależą od posiadanej infrastruktury, w szczególności szeroko rozumianej branży utilities.

Dowiedz się więcej »

Big Technology Warsaw Summit 2021

25 lutego 2021 - 26 lutego 2021

Siódma edycja konferencji dla profesjonalistów zajmujących się „dużymi danymi” - poświęcona aspektom wprowadzania, rozwoju i wykorzystywania rozwiązań Big Data. Planowana liczba uczestników: 500-600 osób Konferencja zgromadzi administratorów, architektów i programistów baz danych, inżynierów i analityków danych, właścicieli produktów i menedżerów IT - z firm, które wykorzystują i tworzą rozwiązania korzystające z danych. Konferencja o zasięgu międzynarodowym zgromadzi także uczestników z innych rynków i krajów.

Dowiedz się więcej »
Marzec 2021

Financial Controlling Forum 2020/2021

11 marca 2021

Druga edycja konferencji poświęconej w całości controllingowi finansowemu i wyzwaniom jakie stawiane są controllerom. Konferencja podejmować będzie tematy dotyczące wykorzystania technologii takich jak RPA, AI, predictive analytics w służbie controllerów, wizualizacji raportów, a także miejsca controllingu w nowoczesnych organizacjach. Planowana liczba uczestników: 80-100 osób Konferencja adresowana jest do: dyrektorów finansowych, dyrektorów controllingu, głównych księgowych, osób odpowiedzialnych za procesy finansowe w organizacjach.  

Dowiedz się więcej »

Business Process Automation Summit 2021

25 marca 2021

Czwarta edycja konferencji poświęconej tematyce optymalizacji procesów biznesowych poprzez ich automatyzację. Planowana liczba uczestników: 180-200 rejestracji. Konferencja adresowana jest do przedstawicieli zarządów, dyrektorów operacyjnych, dyrektorów rozwoju, dyrektorów IT, dyrektorów finansowych dużych firm i grup kapitałowych oraz szefów SSC oraz BPO.

Dowiedz się więcej »
Kwiecień 2021

AI@Enterprise Summit 2021

15 kwietnia 2021 - 16 kwietnia 2021

Pierwsza edycja konferencji dotycząca praktycznego zastosowania AI w organizacjach biznesowych. Planowana liczba uczestników: 150-200 osób. Konferencja zgromadzi profesjonalistów od AI oraz Machine Learning zarówno od strony wdrażania technologii, jak i przedstawicieli działów biznesowych biorących udział w procesach cyfrowej transformacji. Konferencja w języku angielskim o zasięgu międzynarodowym zgromadzi także uczestników z innych rynków i krajów

Dowiedz się więcej »
Maj 2021

CyberGov 2021

20 maja 2021

Siódma z cyklu konferencja o bezpieczeństwie IT i audycie technologicznym dedykowana specyfice sektora publicznego. Planowana liczba uczestników: 250-300 rejestracji. Konferencja zgromadzi przedstawicieli sektora publicznego - od urzędów gmin, poprzez miasta, urzędy powiatowe, marszałkowskie, wojewódzkie, aż do urzędów centralnych, agend rządowych i ministerstw - w szczególności osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo IT i bezpieczeństwo informacji w tych instytucjach oraz audyt związany z tymi obszarami.

Dowiedz się więcej »
Czerwiec 2021

Technology Risk Management Forum 2021

17 czerwca 2021 - 18 czerwca 2021

Szósta edycja konferencji o zarządzaniu ryzykiem technologicznym, bezpieczeństwie i ciągłości działania w kontekście rozwoju technologicznego firm. Planowana liczba uczestników: 150-200 rejestracji. Konferencja przeznaczona jest dla wyższej kadry menedżerskiej w szczególności do CIO, CSO, IT Risk Managerów, audytorów.

Dowiedz się więcej »
Wrzesień 2021

KSC Forum 2021

9 września 2021 - 10 września 2021

Trzecia edycja konferencji skoncentrowanej ściśle na spełnieniu wymogów ustawy o KSC na poziomie danego przedsiębiorstwa i instytucji. Konferencja ma obejmować szerokie spektrum tematów dotyczących ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa - od zagadnień prawnych, poprzez proces wdrożenia, współpracę, budowanie SOC, współpracę między przedsiębiorstwami, kontekst rozporządzeń i towarzyszących aktów regulacyjnych. Planowana liczba uczestników: 70-90 osób. Konferencja adresowana jest do CSO, CISO, Dyrektorów bezpieczeństwa/IT, audytorów IT z firm będących operatorami usług krytycznych z sektora utilities oraz największych zakładów przemysłowych, jak również przedstawiciele instytucji…

Dowiedz się więcej »

CDO Forum 2021

22 września 2021 - 23 września 2021

Ósma edycja konferencji o strategicznym podejściu do informacji w organizacji w czasach ekspansji BigData. Wszystko na temat Data Governance, Data Quality, Master Data Management, Information Value. Planowana liczba uczestników: 100-150 osób. Konferencja zgromadzi CIO, szefów działów BI i analityki, szefów działów architektury IT, przedstawicieli działów biznesowych zainteresowanych tematyką danych.

Dowiedz się więcej »
Październik 2021

RIBA – Forum Ochrony Danych Osobowych

13 października 2021 - 14 października 2021

Piąta edycja konferencji poświęcona bezpieczeństwu informacji i regulacyjnego otoczenia danych. Konferencję poprzedzi cykl webinarów organizowanych od kwietnia do czerwca 2021. Planowana liczba uczestników: 100-120 osób. Konferencja zgromadzi osoby odpowiedzialne za ochronę danych osobowych w tym IODO (Inspektorzy Ochrony Danych Osobowych), prawnicy, compliance menagerowie, przedstawiciele działów biznesowych zainteresowanych tematyką ochrony danych osobowych z firm dużych i średniej wielkości oraz instytucji publicznych.

Dowiedz się więcej »
Listopad 2021

Advanced Threat Summit 2021

23 listopada 2021 - 24 listopada 2021

Ósma z cyklu konferencja zbudowana wokół tematyki najpoważniejszych i najbardziej zaawansowanych zagrożeń w Internecie. Planowana liczba uczestników: 400 - 500 osób. Konferencja zgromadzi CSO, CISO i Security menedżerów, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo teleinformatyczne w przedsiębiorstwach różnych branż oraz instytucjach finansowych.

Dowiedz się więcej »
+ Eksport wydarzeń