Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

AI Summit Poland 2024

9 października 2024 - 10 października 2024

Konferencja AI Summit Poland będzie miejscem spotkania całego rynku AI w Polsce. Potrzebujemy lepszej współpracy na poziomie krajowym, doskonalenia kompetencji i lawinowego przyrostu wdrożeń w polskich organizacjach. Nasza konferencja ma pomóc przybliżyć nas do realizacji tych celów – łącząc perspektywę biznesową AI z jej fundamentem technologicznym. Konferencja zgromadzi z jednej strony profesjonalistów i ekspertów zajmujących się rozwiązaniami AI i ML (w ramach 3 ścieżek tematycznych), z drugiej zaś przedstawicieli i menedżerów cyfryzujących się przedsiębiorstw i instytucji państwowych, otwartych na innowacje (w ramach 2 ścieżek).

Nasz kraj jest znany z kwalifikowanej kadry bogatej w kompetencje technologiczne, a ekosystem firm działających w obszarze AI stara się zdobyć światowe rynki. To niezwykła szansa na rozwój – by modernizować naszą gospodarkę z użyciem AI i umacniać pozycję dostawcy rozwiązań sztucznej inteligencji

  • Planowana liczba uczestników: 300-350 osób.
  • Konferencja skierowana jest do wszystkich praktyków – Data Scientists, Software Developers, Machine Learning Experts, DevOps Engineers, oraz Managerów, którzy chcą wdrożyć rozwiązania AI do swoich firm.

SZCZEGÓŁY KONFERENCJI

Szczegóły

Start:
9 października 2024
Koniec:
10 października 2024
Strona internetowa:
https://aisummitpoland.pl/

Organizator

Evention