Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

CDO Forum 2024 All about Data: Management, Governance, Analytics and Value

5 czerwca 2024 - 6 czerwca 2024

Strategiczna rola i miejsce danych w cyfrowej organizacji

Nowa edycja kultowej konferencji dla wszystkich profesjonalistów od danych. W odpowiedzi na postulaty uczestników i partnerów znowu jako jedno doroczne wydarzenie łącząc w sobie wszystkie perspektywy strategicznej roli danych w cyfryzującej się organizacji – tym razem jeszcze większa liczba uczestników i ścieżek równoległych.

II edycja konkursu CDO FORUM AWARDS. W kategorii CDO LIDER ROKU wyróżnimy tych najlepszych profesjonalistów w dziedzinie zarządzania danymi, którzy prowadzą wybitne projekty i stanowią inspirację dla innych. W kategorii CDO PROJEKT ROKU wyróżnimy przedsięwzięcia i inicjatywy, które jednoznacznie dotyczyły obszaru danych i zarządzania nimi, a ich efekty były spektakularne i inspirujące dla rynku.

  • Planowana liczba uczestników: 250-300 osób.
  • Konferencja adresowana do: Chi-ef Data Officer’ów albo osób funkcjonalnie pełniących rolę CDO, menedżerów z działów technologicznych i biznesowych oraz komórek ds innowacji/strategii z dużych organizacji intensywnie korzystających z danych, CIO oraz dyrektorów IT – a także osób także odpowiedzialnych za obszary analizy danych i budowanie wartości i produktów w oparciu o dane w działach HR, finansów,sprzedaży, obsługi klienta oraz marketingu. CDO Forum 2024 będzie kontynuacją wydarzeń CDO Forum: Data Management & Governance oraz CDO Forum: Data Analytics & Value.

SZCZEGÓŁY KONFERENCJI

Szczegóły

Start:
5 czerwca 2024
Koniec:
6 czerwca 2024
Strona internetowa:
https://cdoforum.pl/

Organizator

Evention

Miejsce

Renaissance Warsaw Airport Hotel