Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Advanced Threat Summit 2014

19 listopada 2014 - 20 listopada 2014

Konferencja zgromadziła w sumie ponad 300 uczestników i było to jedno z najważniejszych wydarzeń z obszaru cybersecurity w Polsce w 2014 r. Mieliśmy kilkunastu partnerów i kilkunastu patronów oraz blisko 60 prelegentów. Przez dwa dni jej uczestnicy mogli wziąć udział w wykładach o aktualnych zagrożeniach w cyberprzestrzeni i skutecznej obronie przed nimi, prowadzonych przez znanych polskich i zagranicznych ekspertów.

Mogli także wysłuchać debat koncentrujących się na największych wyzwaniach stojących przed osobami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo informacji w firmach i instytucjach. Dodatkowo każdy z uczestników mógł wybrać jeden z kilku równolegle prowadzonych warsztatów, by uczestniczyć w demonstracjach na żywo praktycznych umiejętności, niezbędnych w codziennej pracy.

Uczestnicy mogli również wziąć udział w sesji roundtables, w trakcie której odbyło się 30 rund dyskusji na różnorodne tematy, prowadzonych przez najlepszych fachowców w swoich dziedzinach i umożliwiających bezpośrednią wymianę opinii i doświadczeń – taka forma aktywnej partycypacji całego audytorium w konferencji dla wielu uczestników była istotną nowością. Sesje roundtable pomagały bowiem także na to, co w konferencjach najważniejsze – by nawiązać bezpośrednie relacje ze swoimi kolegami po fachu, bo efektywne bezpieczeństwo IT musi opierać się na dzieleniu się wiedzą i wspólnym działaniu.

Szczegóły

Start:
19 listopada 2014
Koniec:
20 listopada 2014
Strona internetowa:
https://atsummit.pl/relacja-2014/